Eleganckie ramiączka do stanika

Wiele pań nie zdaje sobie sprawy, jak ważne są odpowiednie ramiączka do stanika. Trzeba bowiem przyznać, iż to dzięki nim biust jest właściwe podtrzymywany, a piersi efektownie uniesione. Niestety, gdy ramiączka wystają spod bluzki lub sukienki, nie wygląda to zbyt efektownie. Styliści od lat radzą paniom, by te nie eksponowały ramiączek od biustonosza w swoich stylizacjach. Dlaczego? Jakie ramiączka do stanika najlepiej wybrać i jak je właściwie ukryć? Na te oraz na wiele innych pytań odpowiedzi znajdują się poniżej.

Klasyczny biustonosz

Styliści radzą, by panie inwestowały w klasyczne biustonosze, które sprawdzą się w większości stylizacji. Najlepiej więc wybrać biustonosz w kolorze czarnym i białym, gdyż takie modele można założyć praktycznie do wszystkiego. Poleca się paniom również zakupienie biustonosza w kolorze cielistym. Ten model sprawdza się również przy większości ubrań, a nawet lepiej on wygląda przy białych, eleganckich bluzkach i dopasowanych T-shirtach. W tego typu stanikach ramiączka są zawsze w takim samym kolorze, jak cały biustonosz. W tym przypadku nawet gdy czarne ramiączko będzie lekko widoczne przy dekolcie w czarnym swetrze, nie będzie to źle wyglądać. Jeżeli jednak kobieta do czarnego swetra wybierze biały stanik, który będzie widoczny, nie będzie to wyglądało zbyt dobrze.

Jakie ramiączka są obecnie na topie?

Jeszcze do niedawna bardzo modne były ramiączka do stanika (kliknij) błyszczące, z cyrkoniami oraz sylikonowe. Obecnie jednak odchodzi się od takich efektownych, doczepianych ramiączek. Dlaczego? W takich ramiączkach dobrze prezentowały się młode dziewczyny, które wybierały się na studniówki, połowniki, bale, imprezy sylwestrowe itp. Do takich eleganckich sukienek były one jak znalazł. Na co dzień absolutnie wszelkie błyszczące ramiączka się nie sprawdzają. Styliści radzą nawet, by wybierać ramiączka, których nie widać. Panie coraz częściej decydują się na takie modele, które krzyżują się na plecach. Paski obniżające zapięcie są także w trendach modowych, więc do kreacji, które eksponują plecy, warto wybrać właśnie takie rozwiązanie.

Jak widać z powyższego, ramiączek do stanika nie trzeba eksponować. Pokazywanie biustonosza (nawet tego drogiego i eleganckiego) również nie jest w trendach modowych. Dlatego też, warto stawiać na stylizacje gustowne, szykowne, w których bielizna jest ukryta. Nie oznacza to jednak, iż nie powinno zwracać się uwagi na ramiączka przy biustonoszu. Ich jakość i solidne wykonanie ma bowiem olbrzymie znaczenie. Dlatego też, tak ważne jest to, by biustonosz zawsze w sklepie przymierzyć.