Pij na zdrowie!

Wyciskarki do soków Kuvings są niezwykle cenione na polskim rynku. Świadczy o tym między innymi przyznanie firmie Kuvings nagrody „Polskiego Lauru Konsumenta 2014”.

Wyciskarka zawiera w sobie najnowsze technologie, które pozwalają wycisnąć sok nawet z najtwardszych owoców czy warzyw. Jednocześnie mamy pewność, iż tak intensywne wyciskanie nie zniszczy nawet najmniejszego elementu wyciskarki. Możliwe jest to tylko i wyłącznie dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów do produkcji tychże towarów. Ponadto w urządzeniu wbudowany jest silnik o mocy 240W. Warto zaznaczyć, iż praca wykonywana przez wyciskarkę jest nadzwyczaj cicha. Zgodnie z danymi wydanymi przez producentów ich dźwięk wynosi jedynie 40dB. Cena samej wyciskarki nie jest wysoka, a jakość otrzymanych świeżo wyciśniętych soków jest wręcz bezcenna. Każdy produkt zawiera najnowsze elementy wyciskające, które sprawiają że wyciśnięty sok jest delikatny i nie ma w nich niepożądanych kawałków owoców. Ponadto producenci zadbali o zamontowanie otworu, który błyskawicznie odprowadza pozostałości po owocach oraz warzywach. Średnica otworu wynosząca 7,5 cm umożliwia wrzucanie całych składników do środka wyciskarki.

Jeden z wprowadzonych w 2011 roku modeli otrzymał Złoty Medal w Genewie. Najlepsza wyciskarka do soków Kuvings to odpowiedni wybór za rozsądną cenę.