Długopis dla chłopaka i dziewczyny

Powszechnie przyjęto, że ważne dokumenty, takie jak np. umowy czy zlecenia powinny być podpisywane piórem z atramentem. Coraz więcej osób należących do młodego pokolenia wyłamuje się z tej zasady i stawia na uniwersalny charakter długopisów.

Firma Parker wyszła naprzeciw swoim klientom i stworzyła długopis Parker IM. Nadając produktowi ponadczasowy charakter dzięki idealnemu połączeniu czerni i złota, podarowała swoim fanom idealny długopis wpasowujący się w dzisiejszy tryb życia.

zdjęcie długopisu Parker im Royal Brown ct

Na zdjęciu – jeden z długopisów Parker IM: https://www.biurowezakupy24.pl/dlugopis-parker-im-premium-royal-brown-ct

Złocone wykończenie świetnie komponuje się z zarówno z męską aktówką, jak i damską torebką. Brak podziału płciowego sprawia, że jest to prezent, z którego pod choinkowym drzewkiem ucieszy się każdy.

Za zakupem długopisu przemawia również możliwość jego personalizacji. Wymienne wkłady charakteryzują się szeroką gamą kolorystyczną, dzięki czemu pisane przez nas pisma nie będą nudne, lecz będą rzucać się w oczy otoczeniu. Także rodzaj wkładu ma tutaj znaczenie, zarówno fani rozwiązań ponadczasowych, jak i żelowych wkładów znajdą coś dla siebie. Personalizacja w dzisiejszych czasach jest bardzo ważnym aspektem, o którym przedsiębiorstwo Parker pamięta. Tworzone przez nich produkty są nie tylko ponadczasowe w swojej użytkowości, ale również innowacyjne pod względem formy przekazu.