artykuły papiernicze

Terminarz – praktyczny prezent na Boże Narodzenie

Coraz większymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – dla wielu ulubiony czas w roku, kiedy to zasiada się wspólnie przy stole i wręcza nawzajem prezenty. Upominki dla najbliższych z reguły nie powinny przynosić trudności. Problem pojawia się podczas wybierania prezentów dla członków dalszej rodziny lub dla osoby, której dobrze się nie zna. Warto wybrać wtedy coś praktycznego np. spośród artykułów papierniczych. Jednym z takich podarunków jest terminarz.

Dla zapracowanych

W dzisiejszych czasach praca stała się domeną zwłaszcza młodych ludzi. Kalendarz książkowy wnosi nieco więcej porządku w codzienne życie. Pozwala na precyzyjne zaplanowanie całego tygodnia, zapisanie ważnych spotkań mających odbyć się w przyszłości oraz zakreślenie tych dni w roku, o których nie wypada zapomnieć (np. o urodzinach mamy).

Kalendarz plus notatnik

W sklepie Ofisfera oferującym artykuły papiernicze można znaleźć zwykłe kalendarze, w których rozpisane są poszczególnie dni roku, ale również nieco grubsze egzemplarze z dodatkowymi pustymi kartkami. W ten sposób terminarz spełnia dwojaką funkcję – kalendarza kieszonkowego i notatnika.

Terminarz personalizowany

Jeśli ten praktyczny prezent ma trafić w ręce bliskiej osoby, warto postarać się o jego osobisty wydźwięk. Okładkę terminarza można wzbogacić grawerem np. imieniem obdarowywanej osoby, bezpośrednim zwrotem do niej, takim jak: „Dla najlepszej babci na świecie”, czy słynnym cytatem. Kalendarze w formie małej książki są dostępne także w różnych kolorach.