cyberpunk 2077

Akcesoria Cyberpunk – niezbędny dodatek dla każdego fana gry!

Przy założeniu, że fan gry Cyberpunk 2077 ma limitowaną konsolę będzie niezwykle łatwo sprawić mu radość. I będzie to też z pewnością o wiele tańsze.

GRA CYBERPUNK 2077

Mimo pewnych trudności i kilku przesunięć premiery Cyberpunk 2077 wyszedł już jakiś czas temu, więc śmiało można założyć, że fani skończyli ten tytuł więcej niż jeden raz. I z pewnością szukają smaczków, z których studio CD Projekt Red słynie. Przecież dopiero niedawno odkryto ostatniego easter egga. Ale czy aby na pewno?

Widać więc, że redzi starają się dbać o graczy. Ale gracze i ich przyjaciele mogą też sami o siebie zadbać i sprawić sobie radość. I to niekoniecznie zaopatrując się w połówkę. Czy jest bowiem coś fajniejszego niż możliwość pochwalenia się przed znajomymi figurką V stojącą sobie grzecznie na półce? Owszem, niekoniecznie jest to ten sam V, którego gracz stworzył w swojej grze, tylko taki, którym firma reklamowała swój produkt. Mimo wszystko robi wrażenie.

GADŻETY I AKCESORIA CYBERPUNK 2077

Jeśli jednak realistyczna wizja figurki V, czy Johnny’ego komuś nie przypadła do gustu, zawsze może sprawić sobie funko popa lub też o niego poprosić w ramach prezentu. Który to jest przeuroczą karykaturą postaci z gry.

cyberpunk 2077

A na pewno szczytem szpanu i pokazania, że się jest cool ziomkiem będzie wyjście w czapce z motywem z gry i wyciągnięcie hajsu z równie odpowiednio dedykowanego portfela dostępnego tutaj: https://pixel-shop.pl/Cyberpunk-2077.

Gadżetów związanych z grą Cyberpunk 2077 jest pełno. Wyżej wymienione to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Każdy fan znajdzie więc coś dla siebie a i o odpowiednie akcesoria cyberpunkowe, które idealnie będą pasować na prezent dla gracza szybko rzucą się w oczy. Człowieka ogranicza tylko wyobraźnia. Trzeba powiedzieć sobie, Wstawaj samuraju i ruszyć na połów gadżetów.