Gadżety z serialu Friends najlepszym prezentem dla każdego fana

Serial Friends to kultowa komedia o przygodach przyjaciół z Nowego Jorku. Nie trzeba przedstawiać wiernym fanom ekscentrycznej Phoebe, czy szalonego naukowca Rossa. Dużą popularnością wśród wielbicieli serialu cieszą się gadżety z serialu Friends.

Kawiarnia Central Perk to miejsce, w którym szóstka przyjaciół przesiadywała najczęściej pijąc kawę z wielkich kubków. Tu też znajdowała się scena, na której Phoebe występowała śpiewając swój hit „Smelly cat”. Każdy fan chciałby napić się gorącego napoju w kultowej kawiarni. Gadżety z serialu Friends sprawiają, że można przenieść się do Central Perku nie ruszając się z domu. Wystarczy zielony, wielki kubek z logiem kawiarni, wygodna kanapa i odcinki serialu. Kawę z Central Perku można też zabrać ze sobą wszędzie, wystarczy kubek podróżny z serialowym motywem.

Swoich ulubionych bohaterów można mieć zawsze przy sobie. Pomagają w tym breloczki, magnesy czy naklejki. z serialowym motywem. Uroczy homar przyczepiony do kluczy będzie prezentem dla fanów burzliwego związku Rossa i Rachel. „How you doin” przyklejone do telefonu zmiękczy każde damskie serce. Lubiącym porządek fanom Moniki przydadzą się podkładki pod kubek, dzięki którym na stole nie pojawią się plamy od kawy.

Kalendarze i notesy z okładką w kultowe cytaty to świetny gadżet dla zorganizowanych. Praktyczny planer pomoże zaplanować czas, a motyw indyka czy kanapy przywoła najlepsze sceny. Rysunek kanapy od razu przypomni Rossa wnoszącego mebel na piętro i wywoła uśmiech na twarzy.

Serial Friends gadżety to idealny prezent dla każdego fana. Kubki, breloczki, notesy – zebranie całej kolekcji sprawi, że we własnych czterech ścianach można wyczarować serialowe wnętrza.