figurka naruto

Masz dość zwykłych zabawek? Sprawdź anime gadżety

W ciągu ostatnich kilku lat zabawki inspirowane serialami anime stały się coraz bardziej popularne. Gdy takie seriale jak Naruto, Attack on Titan czy Fullmetal Alchemist stały się popularne w zachodnim świecie, pojawienie się ich produktów na półkach sklepowych było tylko kwestią czasu. Ale czym są te przedmioty? Jak doszło do ich powstania?

Część ulubionego anime w domu przez anime gadżety

Jeśli chodzi o anime gadżety są oparte na japońskiej animacji, która istnieje od wczesnych lat 1900. Japońscy producenci zabawek tworzą te postacie i sprzedają je firmom na całym świecie. Niektórzy fani uważają, że posiadanie zabawki przedstawiającej ich ulubioną postać jest nieco dziwne, ale inni są zdania, że pomaga to bliżej poznać fantastyczne światy, które tak bardzo uwielbiają. W końcu, jeśli dzieci mogą bawić się lalkami Barbie lub Elsą z Frozen, to dlaczego nie kolekcjonować figurek Goku lub Pikachu?

czapka snorlax- gadżety anime

Najgorętsze anime akcesoria gotowe na każdy sezon

Jeśli chodzi o anime rzeczy do pokoju, które są najpopularniejsze pochodzą z serialu Naruto. Są to figurki akcji, breloczki i pluszaki wszystkich głównych bohaterów. Innym niezwykle popularnym anime jest Attack on Titan, które zaowocowało linią figurek przedstawiających wszystkich ulubionych bohaterów i złoczyńców. Jeśli szukasz czegoś bardziej wyjątkowego, sprawdź My Hero Academia figmas – to bardzo szczegółowe winylowe figurki, które są dostarczane z podstawkami i mnóstwem akcesoriów, dzięki czemu możesz je dowolnie ustawiać. Jeśli gustujesz w shonen jump, to Dragon Ball Z Brock Lesnar One Piece powinien znaleźć się na twoim celowniku – w tej pirackiej serii dostępne są naprawdę imponujące przedmioty.