Prezent dla fana Gry o Tron.

Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej osoby lub kogoś znajomego i wiesz, że człowiek ten z zainteresowaniem śledził losu bohaterów twórczości George’a Martina, wybór nie może być prostszy. Z pomocą przychodzi szereg akcesoriów, które zaspokoją gusta każdego.

Prezent dla piwosza.

Związane z serialem Gra o tron gadżety obfitują w produkty przeznaczone do spożywania alkoholu. Świat Westeros pełen był w trunków wyskokowych, wśród których prym bez wątpienia wiodły wino i Ale (piwo górnej fermentacji). W związku z tym do wyboru mamy wszelkiej maści kieliszki, szklanki, jak i kufle (szklane i kamionkowe). Wybierając prezent, powinno się przeprowadzić research dotyczący zamiłowań osoby obdarowanej.

Nawiązujące do utworu Gra o Tron akcesoria często posiadają symbole lub barwy wielkich rodów krainy Westeros. Zbrodnią byłoby ofiarowanie wielbicielowi Starków, kufla z ryczącym lwem rodu Lannisterów.

Dla marzyciela.

Idealnym wyborem będą plakaty, które pomogą przenieść się w tamten fantastyczny świat i w wyobraźni jeszcze raz przeżyć z ulubionymi bohaterami barwne przygody. Ciekawy pomysł to również bogato zdobione mapy Westeros oraz Essos, nie lada gratka dla każdego fana serialu.

Coś na wyjątkową okazję.

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju przeglądamy gadżety, Gra o tron stwarza wiele możliwości. Można tu znaleźć również coś niecodziennego, odpowiedni prezent na wyjątkowe okazje.

Będzie nim bez wątpienia replika topora króla Roberta lub miecz z valyriańskiej stali, wykonany przy użyciu smoczego ognia i magii jeszcze w dawnej Valyrii.