Prezent dla fanów Gwiezdnych wojen

Space opera „Gwiezdne wojny” cieszy się niesłabnąca popularnością od 1977 roku, kiedy to na ekrany kin weszła pierwsza część serii George’a Lucasa: „Nowa nadzieja”. Od tego czasu ilość fanów wzrasta razem z pojawianiem się kolejnych części. I choć ostatnia trylogia powstała już nie w LucasFilm, ale w wytwórni Walta Disneya, to nie zmienia to aktu, że fani kochają wszystko, co z „Gwiezdnymi wojnami” się wiąże i nie są to tylko filmy ale także Star Wars gadżety.

Co kupić fanowi Gwiezdnych wojen?


Jeśli ma się wśród znajomych miłośnika Uniwersum Star Wars, to przygotowanie prezentu z okazji urodzin, imienin czy świat nie powinno być trudne. W wielu sklepach dostępne są Star Wars gadżety, które ucieszą taką osobę.

W zależności od zasobności portfela można pokusić się o zakup drobiazgu z oferty Gwiezdne wojny gadżety, czyli na przykład notesiki, długopisy i ołówki, zeszyty i inne artykuły piśmiennicze oraz bardzo chętnie kupowane kubki, kubki termiczne i termosy. Wszak każdy fan w czasie kolejnego domowego seansu lubi napić się aromatycznej herbaty lub kawy. Miłośnika Gwiezdnych wojen ucieszą także koszulki, bluzy i czapki z nadrukiem oraz wszelkiego typu komiksy, książki, czy puzzle.


Klocki i modele Star Wars


Osobną kategorią gadżetów z Gwiezdnych wojen są serie klocków, z których wybudujemy nie tylko poszczególne statki kosmiczne, ale stworzymy wszystkie elementy Uniwersum pozwalające na odgrywanie scen z filmów. Podobnie jest w przypadku makiet, figurek i modeli statków.
Każdy wielbiciel Hana Solo i Lucka Skywalkera powinien mieć przynajmniej kilka przedmiotów nawiązujących do ulubionej sagi.

Gadżety Gwiezdne Wojny odstępne tutaj.