Buty celebrytek - czyli co noszą gwiazdy

Buty celebrytek – czyli co noszą gwiazdy

Lubimy podglądać znane osobistości na tzw. ściankach. Zwracamy uwagę na ubiór, buty, fryzurę, makijaż – jest to najlepszy sposób na zapoznanie się z najnowszymi trendami, bo przecież kto jak kto, ale gwiazdy muszą wyglądać stylowo. To one pierwsze forsują wszelkie nowości, a my albo je przyjmujemy, albo nie.

Co na ściance to i w sklepach

Takie istnieje przekonanie, że to co noszą gwiazdy, wkrótce znajdziemy również na sklepowych półkach. Na uwagę zasługują więc nie tylko kreacje, ale i buty. Czy buty celebrytek stanowią dla nas inspirację?
Na pewno lubimy na nie patrzeć. Co tam króluje? Oczywiście szpilki
i buty sportowe – to buty gwiazd, które znajdziemy również w swojej szafie.

Buty celebrytek czyli tenisówki i adidasy

Lubimy, gdy znane celebrytki paparazzi złapią przypadkiem na ulicy – wtedy mamy możliwość zobaczyć, jak ubierają się na co dzień. W takich przypadkach buty gwiazd to zazwyczaj obuwie sportowe. Wygodne adidasy, trampki czy tenisówki – to najczęstszy widok, ale też przecież nie ma się co dziwić – w końcu tak jest najwygodniej. https://www.ecelebrity.eu/

Szpilki do nieba czyli buty gwiazd

W oficjalnych sytuacjach, kiedy to zdjęcie na ściance to po prostu must have, celebrytki zwykle zakładają szpilki. I nie da się ukryć, że do niskich to one nie należą. Im wyższe buty, tym efektowniej i piękniej. Jest to zresztą całkiem normalny zabieg stylizacyjny – my również dobrze wiemy, że wysokie szpilki działają bardzo korzystnie na całą naszą figurę, a już nogi wyglądają po prostu obłędnie. Zresztą już same kreacje po prostu się o to proszą.

Buty celebrytek - czyli co noszą gwiazdy