Pierscionek z bialego zlota

Białe złoto na pierścionek zaręczynowy?

Zaręczyny to wydarzenie, które czeka każda kobieta. I jest to przełomowy czas dla każdego związku. Mężczyzna przed zaręczynami staje przed ważnym wyborem, musi wybrać pierścionek zaręczynowy dla swojej wybranki. Pierścionek z białego złota to coraz częstszy wybór wśród panów.

Białe złoto

Białe złoto mimo, że przypomina srebro, to jest od niego o wiele droższe. Białe złoto to stop złota, niklu i cynku, czasem z domieszką srebra. Pierścionki z białego złota zyskały na popularność w ostatnich latach. Białe złoto jest piękne, trwałe i nie standardowe, dla tego często jest wybierane przez młodych na pierścionek zaręczynowy, a nawet obrączki ślubne. 

Pierścionki zaręczynowe

Pierścionek zaręczynowy to od wieków dowód miłość. Wybierając ten wyjątkowy pierścionek, można wybierać w rodzaju metalu, może to być klasyczne żółte złoto, pierścionek z białego złota (https://ergold.pl/78-piersconki-biale-zloto), złoto dwu kolorowe czy srebro. A liczba kamieni szlachetnych jest ogromna np:

  • diament
  • szafir
  • rubin
  • tanzaniit
  • topaz 

Każdy kamień możne mieć różne szlify najbardziej popularny szlif to brylant, szlif schodkowy czy szlif szmaragdowy. Każdy z tych szlifów ma swój wyjątkowy charakter. Szlif należy dobrać do odpowiedniego kamienia. 

Pierscionek z bialego zlota

Każda kobieta lubi coś innego, dla tego przy wyborze pierścionka zaręczynowego należy kierować się upodobaniami i gustem partnerki. Pierścionek powinien pasować do niej.  Dla tego mężczyzna, który wybiera pierścionek, zna swoją kobietę najlepiej i wie, co jej się spodoba zarówno jakie kolor złota kamienia i szlifu. Jaki pierścionek mężczyzna by nie wybrał najważniejsze, że wybrał go dla tej konkretnej kobiety i chcę z nią spędzić resztę życia.