Czy bransoletki męskie znów są modne?

Jeszcze kilkanaście lat temu panowie niezbyt chętnie sięgali po biżuterię. Obecnie jednak wiele się zmieniło, gdyż mężczyźni dostrzegli, że oryginalna, ciekawa bransoletka lub łańcuch na szyję potrafią dodać im klasy i stylu. Jakie bransoletki teraz chętnie kupują panowie? Na co zwracają oni uwagę? Poniżej kilka cennych wskazówek.

Jakie bransoletki można znaleźć u jubilera?

sklep Marko

Bransoletki męskie coraz częściej można kupić w bardzo dobrych salonach z biżuterią. Srebrna bransoletka męska to obecnie hit, gdyż wielu panów dobrze się czuje z takim dodatkiem, który pasuje jednocześnie do ubrań casualowych, jak i tych eleganckich i wyjściowych. Na co dzień jednak młodzi mężczyźni lubią eksperymentować ze swoim stylem, więc oprócz srebrnych bransoletek wybierają równie chętnie bransoletki złote, skórzane, stalowe, bransoletki z koralików oraz bransolety z rozmaitych sznurków.

Do czego nosić bransoletki męskie?

Tak naprawdę wielu młodych panów nie ściąga bransoletki, którą raz nałoży na swoją dłoń. Srebrna bransoletka męska idealnie pasuje do t-shirtu i jeansów, jak i do eleganckiej koszuli, a nawet i do garnituru. Bransoletka z grawerem z kolei idealnie sprawdza się jako prezent dla mężczyzny na wiele okazji. Panie naprawdę mają dobry gust, dlatego też często trafiają z tego typu prezentem. Bransoletka z grawerem wcale nie musi kosztować fortuny. W znanych sieciówkach z biżuterią za elegancki model zapłaci się nie więcej niż 300 – 600 zł (zależy od grubości oraz tego, z czego jest ona wykonana).