złote wisiorki

Złote wisiorki – idealne na wyjątkowy prezent

Złota biżuteria od wieków stanowi idealny prezent dla kobiety. Obojętnie czy okazją są jej urodziny, czy rocznica ważnego wydarzenia w jej życiu, nowy element do jej szkatułki zawsze będzie mile widziany. Czym kierować się wybierając odpowiednią ozdobę?

Najważniejsze są upodobania obdarowywanej osoby

W sklepie jubilerskim Ergold znajdziemy złote wisiorki w najróżniejszych fasonach. Aby wybrać spośród nich taki, który ucieszy obdarowaną osobę, należy najpierw poznać jej gust. Zadanie ułatwi nam obserwacja. Jeżeli kobieta, dla której chcemy kupić wisiorek nosi biżuterię, to wystarczy dobrze się jej przyjrzeć. Skromne, delikatne kolczyki lub bogato zdobiona bransoletka powiedzą nam jaki typ biżuterii dana kobieta lubi. Później wystarczy tylko wybrać złoty wisiorek w podobnym stylu. Dzięki temu wręczony przez nas prezent spotka się z uznaniem i co najważniejsze na pewno będzie noszony.

A co jeśli nie wiemy, co wybrać?

Zdarza się tak, że chcemy kupić wisiorek dla kobiety, która na co dzień nie nosi biżuterii. W takim przypadku można kierować się utartymi zasadami. Ważny jest wiek osoby obdarowywanej. Powszechnie przyjmuje się, że ciężkie, bogato zdobione wisiorki i kolczyki wysadzane kamieniami szlachetnymi bardziej pasują osobom dojrzałym. Ma to poniekąd związek z ich większą wiedzą i doświadczeniem życiowym. Dla młodszych kobiet bardziej odpowiednie będą delikatne, złote wisiorki ozdobione małymi diamentami lub perłami. W ostateczności możemy postawić na popularny fason z zawieszką w kształcie gwiazdki, anielskiego skrzydła lub serduszka – w zależności od relacji łączących nas z kobietą, której będziemy wręczać prezent.