Słodkie pomysły na prezenty dla gości weselnych

Upominek dla gości weselnych w postaci pudełka ciast odszedł już dawno do lamusa. Współcześnie, aby być w ślubnych trendach, trzeba trochę bardziej się postarać wymyślając prezenty dla gości weselnych. Na szczęście nie chodzi o to, aby były one jakoś szczególnie drogie, bardziej liczy się bowiem pomysłowość oraz chęć sprawie nieprzyjemności oraz podziękowania za wspólną zabawę. Upominki dla gości powinna być po prostu urocze, ładnie zapakowane i smaczne.

przykład prezentu weselnego

Słodkie pomysły na prezenty dla gości weselnych

Wciąż najlepiej sprawdzają się słodkości. Można pokusić się o zakupienie lub samodzielne przygotowanie drobnych ciasteczek, na przykład pięknych makaroników, które zapakowane w przeźroczystą folię będą naprawdę uroczo się prezentować. Świetnym pomysłem są również kolorowe cukierki, na przykład landrynki lub pastylki M&M. Od kilku lat tryumfy święcą również krówki, szczególnie te ręcznie robione w niewielkich manufakturach. Słodki upominek to również niewielki słoiczek z własnoręcznie przygotowaną konfiturą lub marmoladą. Oczywiście można podarować również słoiczek z czymś wytrawnym, na przykład domowym keczupem  albo piklami. Generalnie zasada jest taka, że co zostało przygotowane przez młodą parę własnoręcznie, z pewnością wywoła większy uśmiech na twarzy gości.

Jeśli szukasz więcej inspiracji na pomysły dla gości wesela, zerknij też tu: https://rozsadnewesele.pl/14-pomyslow-upominki-dla-gosci-weselnych/