Jak na co dzień nosić komplety biżuterii srebrnej?

Wybierając komplety biżuterii na codzienne wyjścia warto postawić na uniwersalne rozwiązania, które sprawdzą się w niejednej stylizacji. Na co zwrócić uwagę, by komplet biżuterii był praktyczny i elegancki?

Delikatny zestaw


Biżuteria srebrna komplety, która sprawdzi się w pracy oraz w czasie wypadu z koleżankami musi być delikatna i subtelna.

Idealnie sprawdzi się delikatny łańcuszek srebrny, na którym będzie ciekawa zawieszka. Wybierając bransoletkę warto postawić na taki sam łańcuszek, zawieszki mogą być zupełnie inne, ale powinny być podobne stylistycznie, by tworzyły zwartą całość.

Do pracy


Tworząc stylizacje do pracy bardzo często wybieramy bluzki koszulowe. Biżuteria srebrna komplety, która jest delikatna świetnie sprawdza się w takich zestawach.

Nie koniecznie trzeba łączyć wszystkie elementy kompletu. Czasami warto wybrać jedynie kolczyki oraz łańcuszek. Bransoletka nie jest konieczna, gdy w pracy mamy marynarkę.

Bluzka z krótkim rękawem pozwala na założenie delikatnej bransoletki. Dzięki temu stylizacja będzie pełna.

Biżuteria srebrna komplety idealnie komponuje się z granatem, czernią czy butelkowa zielenią – kolorami, które idealnie sprawdzają się w biurowym dress codzie.

Artykuł powstał we współpracy ze sklepem Ankabizuteria.pl